O sesjach

Każda sesja fotograficzna jest wyjątkowym i niepowtarzalnym spotkaniem bohatera zdjęć i fotografa. Ich wzajemna relacja i zaufanie są podstawą udanych zdjęć. Oczywiście jako fotograf gwarantuję odpowiednią techniczną jakość zdjęć (mam w tym zakresie stosowne doświadczenie) ale drugim warunkiem (w moim odczuciu ważniejszym) jest otwartość i zaufanie bohatera zdjęć do fotografa. Tylko nasza wspólna praca (choć jak pokazuje mi doświadczenie praktycznie zawsze dobra zabawa) może zaowocować zdjęciami z których będziesz zadowolona/zadowolony. Dlatego podczas sesji zaufaj mi i pozwól porwać się do mojego świata.

W przypadku zainteresowania bardzo proszę o kontakt – opowiem jak wygląda sesja, jak dobrze się do niej przygotować i odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Stale współpracuję ze Studiem Tolula Olivka Batorska, które organizuje tzw. Kobiece Metamorfozy. Są to sesje fotograficzne kobiet, podczas których zapewniony jest profesjonalny wizaż, uczesanie, a Klientki mogą korzystać ze studyjnej garderoby. Kobiece metamorfozy odbywają się jedynie kilka razy w roku. W przypadku zainteresowania taką sesją bardzo proszę o zapoznanie się z aktualną ofertą i terminami na fanpage Studio Tolula na Facebooku.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz śmiało! Zawsze chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Piotrek